Rökbord 1900-tal
2015-08-05
321843
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RAKBORD, 1900-tal, rotfaner, stativ i mahogny, 2 lådor i sargen, 45x46, höjd ca 75,5 cm
Slitage, sprickor, fanérskador, något rangligt