Fåtöljer
Valmis
2015-08-05
321844
| Korkein tarjous | 400 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
BÖRGE LINDAU, BO LINDEKRANTZ, fåtöljer, 1 par, Lammhult, Modell S 70-4, designade 1967, stomme av stålrörskonstruktion, samt klädsel i textil, höjd 75 cm, bredd 62 cm, djup 65 cm.
Slitage,skador, fläckar, blekt,