Alf Wallander för NK 4 karmstolar

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ALF WALLANDER för NK, karmstolar, 4 st, jugend tidigt 1900-tal, brickmärkt, björk med intarsia i ryggstöd, sitthöjd ca 45 cm

Sprickor, bruksslitage

321846

2015-08-05