Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ALF WALLANDER för NK, 3 dlr, tidigt 1900-tal, jugend, soffa med bord samt blombord, brickmärkt, björk med intarsia
Bruksslitage, nyckel saknas
321847
2015-08-05
Gör en kostnadsfri värdering här