Alf Wallander för NK möbelgrupp

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ALF WALLANDER för NK, 3 dlr, tidigt 1900-tal, jugend, soffa med bord samt blombord, brickmärkt, björk med intarsia

Bruksslitage, nyckel saknas

321847

2015-08-05