Frans Gard oljemålning

Frans Gard oljemålning
Frans Gard oljemålning
Frans Gard oljemålning
Frans Gard oljemålning
Frans Gard oljemålning
Frans Gard oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

FRANS GARD (1892-1978): Skärgårdstallar, signerad Gard, olja på pannå, ca 56 x 91,5 cm

321856

2015-08-05