Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SITG JONZON (1913-87): "Stockholmsmotiv", olja på duk, signerad Stig Jonzon, 60x74 cm
321858
2015-08-05
Gör en kostnadsfri värdering här