Schatull med likörservis

Schatull med likörservis
Schatull med likörservis
Schatull med likörservis
Schatull med likörservis
Schatull med likörservis
Schatull med likörservis
Schatull med likörservis
Schatull med likörservis

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SCHATULL med likörservis, 1800-tal, rotfanér samt inläggningar i bland annat mässing, bestående av, 4 flaskor med propp, 16 likörglas, nyckel saknas

Skador, lock går ej att stänga

321866

2015-08-05