Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MARIE-LOUISE EKMAN, sängkammarscen, litografi, signerad och numrerad 442/450, 49,5 x 69,5 cm
Ej examinerad ur ram
321867
2015-08-05
Gör en kostnadsfri värdering här