Karmstolar Eva Bruno Mathsson
2015-08-05
321882
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
BRUNO MATHSSON, karmstolar, 1 par, "Eva", stämplad Firma Karl Mathsson Värnamo 1961, klädsel i sadelgjord
Sadelgjord med slitage, skador, slitage, trä med slitage och skador