Arkivskåp

Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp

Klubbat för:

3 200 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

ARKIVSKÅP, omkring 1900-talets mitt, bemålat trä, handtag märkta med ´´AB TEDECO´´, höjd 139, 76 x 52 cm

Kuntoraportti

Skador och slitage

321884

Päivämäärä:

2015-08-05