Arkivskåp
Klubbat för:
3 200 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
ARKIVSKÅP, omkring 1900-talets mitt, bemålat trä, handtag märkta med ´´AB TEDECO´´, höjd 139, 76 x 52 cm
Kuntoraportti
Skador och slitage
321884
Päivämäärä:
2015-08-05