Bengt Ruda "Z-stolen"

Bengt Ruda
Bengt Ruda
Bengt Ruda
Bengt Ruda
Bengt Ruda
Bengt Ruda
Bengt Ruda
Bengt Ruda
Bengt Ruda
Bengt Ruda

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BENGT RUDA, "Z-Stolen", Triva-serien, NK, 1900-talets mitt, stomme i betsat trä, sitthöjd ca 35 cm

Stomme med märken, repor, bruksslitage

321895

2015-08-05