Soffa 1900-talets mitt

Soffa 1900-talets mitt
Soffa 1900-talets mitt
Soffa 1900-talets mitt
Soffa 1900-talets mitt
Soffa 1900-talets mitt
Soffa 1900-talets mitt
Soffa 1900-talets mitt
Soffa 1900-talets mitt

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, 1900-talets mitt, rött skinn, underrede i teak, sitthöjd ca 40, 230x81 cm

Bruksslitage, fläckar

321900

2015-08-05