Salgbord i furu

Salgbord i furu
Salgbord i furu
Salgbord i furu
Salgbord i furu

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SLAGBORD, furu, 17/1800-tal, höjd 73, totallängd 214x96 cm

Skador och slitage

321901

2015-08-06