Barglob

Barglob
Barglob
Barglob
Barglob
Barglob
Barglob
Barglob
Barglob

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BARGLOB, 1900-talets andra hälft, på hjultrissor, invändig inredning, höjd ca 95, diameter ca 72 cm

Bruksslitage

321903

2015-08-06