Skåp jugend

Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, omkring 1900, jugend, fanérat i mahogny, skuren dekor, beslag i mässing, invändigt med hyllor, höjd 189, 94x45 cm, nyckel finns

Fanérskador, slitage, lös del medföljer

321908

2015-08-06