Skrivbord i rokokostil
2015-08-06
321909
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKRIVBORD, rokokostil, 1900-talets första hälft, bemålat, lådor i sarg, svängda ben, höjd ca 74, 107x60 cm,
Slitage, skador, ommålat,