Karmstol
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
KARMSTOL, art deco-stil, förkromad stomme, klädd i grått läder, armlän i lackad bok, total höjd 75 cm
Kuntoraportti
Skador på stommen, slitage
321910
Päivämäärä:
2015-08-06