Karmstol

Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol

Klubbat för:

400 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

KARMSTOL, art deco-stil, förkromad stomme, klädd i grått läder, armlän i lackad bok, total höjd 75 cm

Kuntoraportti

Skador på stommen, slitage

321910

Päivämäärä:

2015-08-06