Sidebord gustaviansk stil

Sidebord gustaviansk stil
Sidebord gustaviansk stil
Sidebord gustaviansk stil
Sidebord gustaviansk stil
Sidebord gustaviansk stil
Sidebord gustaviansk stil
Sidebord gustaviansk stil
Sidebord gustaviansk stil

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SIDEBOARD, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, kannelerad dekor med fleuroner, vit/blå lackerad, höjd 90, 190x46 cm, nyckel finns

Slitage och skador, nyckel bussningar saknas, löst lös till en dörr medföljer, nyckel finns

321912

2015-08-06