Väggskåp

Väggskåp
Väggskåp
Väggskåp
Väggskåp
Väggskåp
Väggskåp

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VÄGGSKÅP, allmoge, 1800-tal, höjd 63, 53x26 cm

Slitage, senare bemålning, färgbortfall,

321916

2015-08-06