Trädgårdsgrupp

Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TRÄDGÅRDSGRUPP, Hillerstorp, bord och 1 par karmstolar, sitthöjd ca 44 cm

Slitage och skador

321922

2015-08-06