Vägglamap Josef Frank

Vägglamap Josef Frank
Vägglamap Josef Frank
Vägglamap Josef Frank
Vägglamap Josef Frank
Vägglamap Josef Frank
Vägglamap Josef Frank
Vägglamap Josef Frank
Vägglamap Josef Frank
Vägglamap Josef Frank
Vägglamap Josef Frank
Vägglamap Josef Frank
Vägglamap Josef Frank

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOSEF FRANK, vägglampa, modell 2389, mässing, Firma Svenskt Tenn, runt väggfäste, skärm i mässing, höjd ca 35 cm

Slitage, repor

321928

2015-08-06