Vägglampa Josef Frank
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
JOSEF FRANK, vägglampa, modell "32389", mässing, Firma Svenskt Tenn, formgiven 1920-tal, rektangulärt väggfäste, skålformad skärm, mässing, höjd ca 17 cm.
Kuntoraportti
Repor
321929
Päivämäärä:
2015-08-06