Vägglampa Josef Frank

Vägglampa Josef Frank
Vägglampa Josef Frank
Vägglampa Josef Frank
Vägglampa Josef Frank
Vägglampa Josef Frank
Vägglampa Josef Frank
Vägglampa Josef Frank
Vägglampa Josef Frank

Klubbat för:

1 500 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

JOSEF FRANK, vägglampa, modell "32389", mässing, Firma Svenskt Tenn, formgiven 1920-tal, rektangulärt väggfäste, skålformad skärm, mässing, höjd ca 17 cm.

Kuntoraportti

Repor

321929

Päivämäärä:

2015-08-06