Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SKÅL, SKÅLAR på fot 3 st, BURKAR med lock 3 st, porslin, Sydostasien, 1800/1900-tal, dekor i grönt och rött med motiv av bl a figurer, höjd ca 5,5-17 cm
Slitage, enstaka sprickor, nagg
321933
2015-08-06
Gör en kostnadsfri värdering här