Gunnar Torhamn, skärgårdsmotiv

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

GUNNAR TORHAMN (1894-1965) ´´Hamnen 2´´ Bohusläns skärgård, signerad Torhamn. olja på duk 54,5 x 65 cm.

321937

2015-08-06