Träsocklar för orientalisk keramik

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SOCKLAR / STÄLL, 16 st, snidat trä, sydostasien, 1900-tal, delvis genombruten dekor, olika modeller, diameter ca 8-23 cm

Torrsprickor, slitage

321938

2015-08-06