Sybord 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SYBORD, 1800-talets andra hälft, pelarfot i björk, överdel fanérad i björk, låda i sargen höjd 75, 70 x 48 cm

Äldre lagning på fot, slitage och skador, skivan något lös

321940

2015-08-06