Vicke Lindstrand för Kosta vas

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VICKE LINDSTRAND, vas, Kosta, sjögräsliknande dekor i grönt och brunt, signerad LU 2032 samt etsad stämpel LINDSTRAND KOSTA, höjd ca 20

Smärre bruksslitage

321946

2015-08-06