Salongsgrupp rokokostil
Klubbat för:
20 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SALONGSGRUPP, 6 dlr, rokokostil, 1900-talets först hälft, vitmålad, bestående av: trågsoffa, bord, 2 karmstolar, 2 stolar, soffans längd 185, bordets höjd 76 cm
Skador och slitage, klädsel med fläcka
321951
2015-08-06