Salongsgrupp rokokostil

Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SALONGSGRUPP, 6 dlr, rokokostil, 1900-talets först hälft, vitmålad, bestående av: trågsoffa, bord, 2 karmstolar, 2 stolar, soffans längd 185, bordets höjd 76 cm

Skador och slitage, klädsel med fläcka

321951

2015-08-06