Kaffepannor i koppar

Kaffepannor i koppar
Kaffepannor i koppar
Kaffepannor i koppar
Kaffepannor i koppar

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAFFEPANNOR, ALADÅBFORM, FORMAR, PANNOR, 7dlr, 18/1900-tal, varav en på trefot av smide,hantag i mässing höjd ca 5,5-25 cm

Brukslitage och bucklor

321962

2015-08-07