Kistor allmoge

Kistor allmoge
Kistor allmoge
Kistor allmoge
Kistor allmoge
Kistor allmoge
Kistor allmoge
Kistor allmoge
Kistor allmoge
Kistor allmoge
Kistor allmoge
Kistor allmoge
Kistor allmoge

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KISTOR, 2 st, allmoge, 1800-tal, bemålade, beslag i järn, höjd ca 15-22, längd ca 31-43 cm

Hårt slitage

321963

2015-08-07