Stol Eva Mathsson

Stol Eva Mathsson
Stol Eva Mathsson
Stol Eva Mathsson
Stol Eva Mathsson
Stol Eva Mathsson
Stol Eva Mathsson
Stol Eva Mathsson
Stol Eva Mathsson

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BRUNO MATHSSON, fåtöljer, 1 par, "Eva", Bruno Mathsson, 1940-tal, sadelgjord, stomme i böjträ av bok, etikettmärkt "Komp. Bruno Mathsson, troligen Tillv. 41, Karl Mathsson Värnamo", sitthöjd ca 35-38 cm

Fläckar, slitage

321964

2015-08-07