Allmogetextil

Allmogetextil
Allmogetextil
Allmogetextil
Allmogetextil

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TEXTIL / VÄVNAD, allmoge, 1800-tal, motiv av fåglar, 119x50 cm

Slitage

321969

2015-08-07