Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Storstadshamn i skymning, otydligt signerad, olja på pannå, 70x100 cm
321977
2015-08-07
Gör en kostnadsfri värdering här