Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 200 SEK
TEKANNA, GRÄDDKANNA, tenn, Firma Svenskt Tenn, 1932, klotformad, svärtat trähandtag, krönande knopp, höjd ca 13 cm, gräddkannan, höjd 4,5 cm
Slitage, repor
321979
2015-08-07
Gör en kostnadsfri värdering här