Staffan Östlund olja
2015-08-07
321984
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STAFFAN ÖSTLUND (1924-2007): Kustlandskap, signerad med monogram, olja på duk, 81x100 cm