Staffan Östlund olja

Staffan Östlund olja
Staffan Östlund olja
Staffan Östlund olja
Staffan Östlund olja
Staffan Östlund olja
Staffan Östlund olja

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STAFFAN ÖSTLUND (1924-2007): Kustlandskap, signerad med monogram, olja på duk, 81x100 cm

321984

2015-08-07