Spetsglas 1700/1800-tal

Spetsglas 1700/1800-tal
Spetsglas 1700/1800-tal
Spetsglas 1700/1800-tal
Spetsglas 1700/1800-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SPETSGLAS, 4 st., 1700/1800-tal, klarglas, ett med slipad monogramdekor, två med luft i benet, höjd ca 12-16 cm

Bruksslitage

321985

2015-08-07