Åsa Lindsjö Sanitetsbuddha

Åsa Lindsjö Sanitetsbuddha
Åsa Lindsjö Sanitetsbuddha
Åsa Lindsjö Sanitetsbuddha
Åsa Lindsjö Sanitetsbuddha
Åsa Lindsjö Sanitetsbuddha
Åsa Lindsjö Sanitetsbuddha
Åsa Lindsjö Sanitetsbuddha
Åsa Lindsjö Sanitetsbuddha
Åsa Lindsjö Sanitetsbuddha
Åsa Lindsjö Sanitetsbuddha

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÅSA LINDSJÖ (född 1971), Sanitetsbuddha, 2000-tal, gjord i samarbete med Ifö Sanitär, numrerad 135/300

Tillverkningsdefekter

322000

2015-08-07