Wilhelm Kåge 4 delar Carrara

Wilhelm Kåge 4 delar Carrara
Wilhelm Kåge 4 delar Carrara
Wilhelm Kåge 4 delar Carrara
Wilhelm Kåge 4 delar Carrara
Wilhelm Kåge 4 delar Carrara
Wilhelm Kåge 4 delar Carrara

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WILHELM KÅGE, 4 dlr, Gustavsberg, Carrara,bestående av: skål, vas samt ett par mindre vaser, dekor av bemålade blommor, höjd ca 19 cm

Nagg, bruksslitage

322003

2015-08-07