Kerstin Hedman

Kerstin Hedman
Kerstin Hedman

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KERSTIN HEDMAN (född 1948), komposition, signerad och daterad 2006 a tergo, olja på plexi, 35x15 cm

322005

2015-08-07