James Herbert Snell
Vollendet
2015-08-07
322014
| Höchstes Gebot | 1 700 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
JAMES HERBERT SNELL (1861-1935): "Piquigny near Amiens" signerad J Herbert Snell, olja på duk, 28x36 cm
Ramskador