James Herbert Snell

James Herbert Snell
James Herbert Snell
James Herbert Snell
James Herbert Snell

Klubbat för:

1 700 SEK

2 000 SEK

JAMES HERBERT SNELL (1861-1935): "Piquigny near Amiens" signerad J Herbert Snell, olja på duk, 28x36 cm

Ramskador

322014

2015-08-07