Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PELARBORD, nyrokoko, vit stenskiva, 1800-tal, valnötsfanér, träskuren dekor, höjd 73, diameter ca 40 cm
Skador och faner med sprikor
322018
2015-08-07
Gör en kostnadsfri värdering här