Pelarbord 1800-tal
2015-08-07
322018
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PELARBORD, nyrokoko, vit stenskiva, 1800-tal, valnötsfanér, träskuren dekor, höjd 73, diameter ca 40 cm
Skador och faner med sprikor