Byrå England

Byrå England
Byrå England
Byrå England
Byrå England
Byrå England
Byrå England
Byrå England
Byrå England

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HALLBYRÅ, England,1900-tal, fanerat i olika träslag bl.a. valnöt, höjd 78, 65x41 cm

Slitage och skador, faner bortfall

322023

2015-08-08