Oljemålning Edvard Rosenberg

Oljemålning Edvard Rosenberg
Oljemålning Edvard Rosenberg
Oljemålning Edvard Rosenberg
Oljemålning Edvard Rosenberg
Oljemålning Edvard Rosenberg
Oljemålning Edvard Rosenberg

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

EDVARD ROSENBERG (1858-1934): Vårbäck i aftonrodnad, signerad Edv. Rosenberg 1926, olja på duk, 59 x 94 cm

322029

2015-08-12