Alvar Aalto bänk
2015-08-07
322040
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ALVAR AALTO, för Artek, bänk, modell 153A, björk, stämpelmärkt, sitthöjd ca 45, 112x40 cm
Bruksslitage, märken och repor