Byrå 1800-tal
2015-08-08
322051
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BYRÅ, sengustaviansk stil, 1900-tal, mahogny, 3 lådor med förgyllda beslag, höjd ca 76, 80x39 cm
Mässingslist saknas, bakstycke saknas, skador, slitage