Bumling Ateljé Lyktan

Bumling Ateljé Lyktan
Bumling Ateljé Lyktan
Bumling Ateljé Lyktan
Bumling Ateljé Lyktan

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSLAMPA, 1960/70-tal, Ateljé Lyktan, "Bumlingen", etikettmärkt, stomme i gul stål, höjd ca 60 cm

Bruksslitage

322052

2015-08-08