Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SKÅP, 2-delat, rokokostil, 1800-tal, fanérat i mahogny, dekor i intarsia, delvis träskuren dekor, höjd ca 244, 162x55 cm, nyckel finns
Skador, sprickor, slitage
322067
2015-08-08
Gör en kostnadsfri värdering här